Extra intern geheugen, een harddisk en de 733 MHz processor zorgen voor snelle afwikkeling van complexe, grafische printopdrachten.
Nieuwegein, februari 2009 – Met de magicolor 7450II introduceert Konica Minolta een A3+-kleurenlaserprinter voor creatieve omgevingen. De printer is uitgerust met de bekroonde engine van de bestaande magicolor 7450. Dankzij de standaard printertalen PCL en PostScript 3 kan de printer opdrachten verwerken van zowel pc’s als Macintosh-systemen.
Paul van Driel, country manager van Konica Minolta Printing Solutions
Nederland: “Fotokwaliteit en betrouwbaarheid voor een heel redelijke prijs. Dat zijn cruciale factoren voor professionals in de reclamewereld en bij ontwerpbureaus. Deze mensen zullen de nieuwe A3 kleurenlaserprinter dan ook zeker op hun shortlist plaatsen.”
De nieuwe kleurenlaserprinter is gebaseerd op de bestaande magicolor 7450. Deze printer kreeg diverse onderscheidingen, waaronder de BLI ‘Pick of the Year’ Award 2006, een ‘Black Winner’ onderscheiding van Macworld en een waardering van vijf sterren in de Spaanse editie van PC World in 2007.
Om volledig te kunnen voldoen aan de hoge eisen die creatieven stellen aan verwerking-snelheid van complexe printopdrachten, beschikt de magicolor 7450II een snelle Emperon processor op 733 MHz. De printer heeft bovendien een snelle netwerkkaart van 1 GB/s.
Papierformaten
De magicolor 7450II GA biedt een ruime keuze aan te gebruiken papierformaten, variërend van 90 x 140 mm (kleiner dan A6) tot en met
A3+ (311×457 mm). Ook kunnen banners worden afgedrukt, waarbij de hoogte
kan variëren van 90 mm tot 310 mm en de lengte van 14 cm tot 1,2 meter.
Daarbij kan gekozen worden uit papierkwaliteiten van 64 tot en met 256 g/m2. Deze mogelijkheden maken de nieuwe printer geschikt voor alle denkbare grafische taken: van het afdrukken van boekconcepten en presentaties tot en met proeven, fotoprints en zelfs drukwerk.
Kwaliteit en drukwerksimulatie
De fotokwaliteit van de magicolor 7450II is te danken aan de printtechnologie met vier dubbele lasers. Die zorgen samen voor de uiterste precisie die nodig is om afbeeldingen en tekst op de hoogst mogelijke kwaliteit af te drukken. De PhotoART-9600 technologie met een 4-bits contone resolutie zorgt op zijn beurt voor een nog betere kleurendifferentiatie, met een excellente combinatie van ‘true colour’
en diepzwart. De Emperon processor en de Simitri polymeertoner met extreem kleine, volstrekt uniforme deeltjes dragen verder bij aan realistische kleurschakeringen en scherpe afdrukken van zowel graphics als tekst. De magicolor 7450II beschikt bovendien over een kleurenmanagementsysteem waarmee gebruikers een groot aantal simulaties kunnen doen, zoals ICC-proofing voor de simulatie van offset-producties.
De Konica Minolta magicolor 7450II is per direct beschikbaar en heeft een adviesprijs van € 2.795,– exclusief btw.
Distributeurs van Konica Minolta Printing Solutions in Nederland zijn:
Ingram Micro B.V. Tel. 030 – 2464000
Konica Minolta Business Solutions Tel. 020 – 6584141
PST Tel. 020 – 5471166
Tech Data Nederland B.V. Tel. 0346 – 585000






Recent van 























experts