TOSHIBA INTRODUCEERT DRIE NIEUWE ZWART-WITSYSTEMEN
Toshiba heeft haar succesvolle lijn van document managers verder verbeterd en biedt nu drie nieuwe multifunctionele zwart-witsystemen voor kleine en middelgrootte kantoren en afdelingen.
Toshiba kondigt de introductie van drie nieuwe monochrome systemen aan die zich onderscheiden door geavanceerde print-, kopieer-, scan- en faxfunctionaliteiten. Met een printsnelheid van respectievelijk 19, 22 en 24 paginas per minuut zijn de Toshiba e-STUDIO195/225/245 systemen ideaal inzetbaar voor de zakelijke gebruiker die een naadloze integratie van de MFP in zijn kantooromgeving wenst. De systemen bieden een betrouwbare en hoge kwaliteit output van documenten tegen een lage total cost of ownership.
Allround kantoorsysteem
Net zoals de succesvolle voorgangers, toont de e-STUDIO225 serie de flexibiliteit die de huidige kantoormedewerker vereist. Deze serie heeft een grote verscheidenheid in papiergrootte tot A3-formaat en de mogelijkheid tot additionele papierladen met een maximale capaciteit van 1.700 vel papier. De e-STUDIO225 serie kan met de netwerkkit in bestaande netwerkomgevingen worden geïntegreerd, waardoor de functionaliteit op het gebied van printen en scannen nog meer wordt uitgebreid.
Vriendelijk in gebruik
Natuurlijk staat Toshiba voor het bieden van innovatieve technologie zegt Manon Kleijwegt, Senior Productmanager bij Toshiba TEC Netherlands Imaging Systems. Maar tegelijkertijd geloven wij dat gebruiksvriendelijkheid een goed product perfect maakt. Dit geldt ook voor de e-STUDIO195/225/245. Deze nieuwe systemen zijn uitgerust met een intuïtieve gebruikersinterface die de efficiency in de dagelijkse werkzaamheden op kantoor verbetert.
Milieuvriendelijk
Toshiba streeft er continu naar optimale inspanningen te verrichten om de gevolgen van haar producten op het milieu te reduceren, zo ook bij de ontwikkeling van de e-STUDIO195/225/245. Het energieverbruik is uiterst laag en dankzij het interne tonerrecyclingsysteem wordt overgebleven toner opnieuw door het systeem gebruikt, waardoor een tonerafvalbak overbodig is.