Voor Xerox staat drupa 2012 in het teken van innovatieve technologie en diensten voor de digitale printindustrie, waarmee bedrijven hun winstgevendheid naar een volgend niveau kunnen brengen.
Technologie
De stand van Xerox in Hall 8b laat een uitgebreid aanbod van digitale kleurenpersen zien, van de Xerox Colour 550/560 tot de nieuwe Xerox CiPress 500 Production Inkjet System. Daarnaast toont Xerox ook verschillende workflowoplossingen en business development tools, die direct bijdragen aan nog meer succes voor digitale kleurenprints. Zo komen bezoekers aan drupa onder meer te weten hoe zij de verkoop en winstgevendheid van opdrachten kunnen verhogen, bijvoorbeeld door de inzet zoals marketingmaterialen, fotoproducten, transpromo, direct mail, boeken en handleidingen, en print runs waarmee digitaal printen en offset kan worden gecombineerd.
Personalisering
De ontwikkelaars, klanten en partners van XMPie, a Xerox Company, laten zien hoe ICM – Individualised Communications Management, gepersonaliseerde web-to-print en marketingportalen, en 1-op-1 multichannel communicatiemiddelen worden ingezet om hun winstgevendheid te verhogen. Ook geeft Xerox op de stand Social Media workshops die grafisch ondernemers helpen de mogelijkheden van Twitter, Facebook, Linkedin en blogs in te zetten om hun eigen business te promoten.
“Voor Xerox staat drupa 2012 in het teken van ondersteuning van grafimediabedrijven bij het vinden van manieren om hun business verder te laten groeien”, aldus Jeffrey Jacobson, president Xerox Global Graphic Communications. “We kijken continu scherp en kritisch naar de markt om onze klanten te helpen een meer duurzame, winstgevende business op te bouwen. Dat betekent dat we niet alleen een aanzienlijk aanbod van hardware en software bieden, maar klanten ook ondersteunen met goed advies en verschillende diensten. Onze stand geeft een compleet beeld van de dagelijkse praktijk van de huidige printondernemer.”
Meer informatie over de aanwezigheid van Xerox vind je op www.xerox.com/drupa.